Pracovně lékařská péče

Ordinace praktického lékaře v l. patře PP je zaměřená na zdravotně preventivní péči. Provádíme vstupní, výstupní, mimořádné a preventivní prohlídky, dohlídky na pracovišti atd. dle platné legislativy. Nabízíme zajištění pracovně lékařských služeb včetně dohlídek na pracovištích. Nové firmy, které mají zájem o spolupráci s Podještědskou poliklinikou, mohou volat na tel.: 482360700 nebo na mobil: 774 473 470. V dopoledních hodinách provádíme léčebně preventivní činnost. Závodní preventivní péči provádíme každý pracovní den, pouze pro smluvní partnery nebo po domluvě s vedením polikliniky. V nutných případech objednáváme zaměstnance na profesní prohlídky i v dopoledních hodinách.

Seznam ordinací:

Praktický lékař a lékař pracovního lékařství MUDr. Sandra Bláhová, MUDr. Marie Kotasová, MUDr. Lucie Staňková